Samochody - historia

Samochody - historia Kaszel, często produkujących śluz z płuc. Śluz może być zardzewiałe lub zielony lub zabarwione krwią. świszczący oddech trudności z oddychaniem Czasami nudności, wymioty, bóle mięśni występuje. splątanie. Odkrztuszanie plwociny zawierającej ropa lub krew. Strona główna zadośćuczynienie za zapalenie płuc:

Pasternak Juice: Sok z pasternaku, warzywa korzeniowe roślinnego znany jako Pastinaca sativa, jest bardzo skuteczny w leczeniu zapalenia płuc.regeneracja wałów Bazyli: Rub olejek z bazylii na klatce piersiowej pacjenta i dać wewnętrznie sok z liści bazylii 5 zmieszane z odrobiną zmielony czarny pieprz w sześciu godzinnych odstępach czasu. Będzie to wywoływać pocenie się i zwalnia pacjenta z zapaleniem płuc.

Samochody - historia

Soki warzywne: sok z marchewki, w połączeniu z sokiem ze szpinaku lub buraków i soków ogórek, pomaga w procesie gojenia.

Rzuć papierosy: Palacze są bardziej narażone na rozwój zapalenia oskrzeli niż osoby niepalące. Jeśli rzucić palenie, może wybulić nawet więcej śluzu przez jakiś czas, ale to naprawdę dobry znak. "Oznacza to, że twoje płuca pracują, aby oczyścić się na zewnątrz.

Samochody - historia

Terpentyna: Ból z powodu zapalenia płuc mogą być łagodzone przez pocieranie olejek terpentynowy nad klatką piersiową i owijania ogrzewa watę nad nim.

Jedz Cebula: Cebula zawiera wiele składników, w tym kwercetyna, związek z rodziny bioflawonoidów, które mogą pomóc chronić płuca przed infekcją

napisane przez: Osłony silnika