Dlaczego podrozowac autem

Dlaczego podrozowac autem

Umiarkowany stopień Na + i picia nadmiar wody może się zdarzyć bez obiektywnych wskaźników zewnątrzkomórkowej nadmierne płynu. Nadal jednak nadmierne spożycie Na + przyczyniają się do zastoinowej niewydolności serca, nadciśnienia tętniczego, wodobrzusze, obrzęki obwodowe i przyrost masy ciała. O drugiej strony, nadmierne spożycie wody pitnej przyczynia się do hiponatremii.

Typowa rekomendacja dla pacjenta z ciągłym niedopełnienie nerek jest zapobieganie nadmiernemu spożyciu soli i ograniczyć spożycie płynów, aby upewnić się, że jest on równy diurezy plusa 500 ml (straty nieczuły). Kolejne korekty w kwocie sytuacji może być wykonane albo przez stosowanie diuretyków (u pacjenta, który jednak sprawia moczu) lub dializy.

Ponieważ osoby te również występują zaburzenia czynności nerek mechanizmów ochronnych soli i wody, są one o wiele bardziej wrażliwe niż normalne nagle extrarenal Na + i strat wody (np, wymioty, biegunka i zwiększona potliwość z gorączką). W tych okolicznościach, że o wiele łatwiej tworzyć ECF wyczerpanie, dodatkowe pogorszenie celów nerek (które nie mogą być odwracalne), a nawet zapaści naczyniowej i szok.

Objawy i wskaźniki suchych błon śluzowych, zawroty głowy, omdlenia, tachykardia i zmniejszyła żyły szyjnej napełnianie sugerują postęp kwota uszczuplenia. Hiperkaliemia jest poważnym problemem w przeciwnym razie nerek przewlekła, zwłaszcza dla osób z GFR spadła poniżej 5 ml / min. Powyżej tego poziomu, ponieważ spada GFR, aldosteron pośredniczy K + transportowych w dystalnych kanalików wzrasta wewnątrz mody wyrównawczego.

Tak więc, pacjentowi, którego GFR od 50 ml / min 5 ml / min w zależności od transportu rurowym w celu utrzymania równowagi K +. okna gdynia Leczenie K + -sparing diuretyki, inhibitory konwertazy angiotensyny, blokery lub-leków, które mogą mieć ujemny wpływ aldosteronu pośredniczy K + transportowo-może dlatego, wytrącają się w niebezpieczną hiperkaliemię osoby z przewlekłą niewydolnością nerek.

napisane przez: https://www.pakoenergy.pl/