Jaki samochod na dlugi wycieczki

Jaki samochod na dlugi wycieczki

Zad kaszel jest bardzo poważna choroba. Zaczyna się jak zwykły kaszel ale wymaga stałej care.I nigdy nie słyszał o zadu, aż tuż przed mojego syna 1 urodzin. Mam nadzieję, że moje doświadczenie pomoże innym rozpoznać objawy zad kaszel wcześnie.

Zaczęło się, jak tylko zwykły choroby. Mój syn był chory przez jeden dzień i opracowany gorączkę i niewielki kaszel.http://www.hip-opole.pl/ Poszedł spać normalnie tamtej nocy. Ale noc nie będzie spokojna. kaszle Zad są bardzo ciężkie w nocy. Obudził się z krzykiem na około 3 nad ranem. Dyszał ciężko i miała bardzo głęboki kaszel. Dźwięk zad kaszel jest jak szczekanie foki. Ma bardzo wyraźny dźwięk. Gdy go usłyszeć nie zapomnisz go dźwięk. Przywieźliśmy go do łazienki i prowadził prysznic trochę wilgoci w powietrzu. Moja żona zadzwoniła do lekarza. Początkowo rozmawialiśmy z poczty głosowej. Lekarz końcu oddzwonił i wtedy mój syn zasnął znowu siedzi na moich kolanach, dysząc ciężko. tulejki gwintowane producent Lekarz polecił nam zabrać go do szpitala, gdy się obudził.

W szpitalu zbadali go. Pogotowie lekarz natychmiast przyjął go i zaczął dając mu sterydy, aby otworzyć jego oddech. Był również ograniczone do łóżka wilgoci. Łóżko wilgoci jest Tented łóżko z chłodnym nawilżacza mgły załączeniu. To było na tyle duże, aby zmieścić nas obu. Mój syn został zatrzymany pełne kroplówki i bardzo przestraszony. Jego oddech zaczął się poprawiać. Przebywał w szpitalu przez kilka dni. W ostatnich paru dniach nawet zabrał swoje pierwsze kroki w korytarzu szpitalnym. Dali nam receptę na sterydach i rozpylacza. Nebulizator jest urządzenie, które dostarcza steroid w chłodnym mgły. Maska jest umieszczony na twarzy dziecka, kiedy podawany jest lek.

Kiedy mój najmłodszy syn opracowane takie same objawy, byliśmy przygotowani. Po konsultacji z lekarzem, podawaliśmy nebulizator i przyniósł go do szpitala w godzinach porannych. Mieliśmy kilka podobnych walk z zadu kaszel ale obaj moi synowie outgrew ciężką Zad kaszel.

Naucz się rozpoznawać objawy i zgłosić się do lekarza. Jeśli dziecko wykazuje czas trudności w oddychaniu, nie wahaj się zabrać go do szpitala. Zapytaj lekarza do rozpylacza i recepty mieć w nagłych przypadkach w przyszłości.

napisane przez: Trener personalny online opinie