Wymiana opon

Wymiana opon

5. Kultura plwociny jest sortowana według ekspertów medycznych podczas obserwacji podejrzanego koloru i / lub smugi krwi. Ten test pozwala na identyfikację rodzaju zakażenia i rodzaju bakterii i / lub przedstawić wirusa w drogach oddechowych pacjentów. W ten sposób, że są zdolne do planowania leczenia pacjenta w lepszy sposób. Aby zebrać plwociny dla tego testu laboratorium personel powiedzieć, że pacjent oddycha głęboko. Wówczas pacjent musi kaszel się, że wydzieliny się w pojemniku. Najlepiej jest zrobione dobrze, rano przed śniadania i / lub jakiegokolwiek rodzaju spożywanego pokarmu. Wyniki tego badania są utworzenia laboratorium w około trzy dni.

6. W przypadku pacjentów z przewlekłą oskrzeli czasami lekarze stosują bronchoskopii. Jest to metoda polegająca na plwocinę do badania, ale w zaawansowany sposób. W metodzie tej pacjent otrzymuje znieczulenia. Następnie rura jest włożona do dróg oddechowych pacjenta w celu zbierania jego / jej plwociny.

7. Ponadto, ekspert medyczny może również zaproponować na RTG klatki piersiowej wykonanej następnie badania krwi.

8. Z wyników tych przetestować lekarze określają odpowiedni rodzaj leczenia dla pacjenta i że jego oskrzeli jest chorobą zakaźną, czy nie. W przypadku, gdy jest zaraźliwy, eksperci medycyny tam druk na folii samoprzylepnej zatrudnić środki ostrożności.

9. oskrzeli zarówno rodzaje ostrego, jak i przewlekłego mogą być zakaźna w zależności od przyczyny występowania. Gdy zapalenie oskrzeli spowodowane pewnym wirusa lub bakterii, to staje się zaraźliwe.

10. Powszechnie znane wirusy, które sprawiają, że adenowirusy są zakaźne zapalenie oskrzeli, wirus grypy, i Mycoplasma pneumoniae.

11. Zapalenie oskrzeli może wystąpić ze względu na 2 rodzaje szczepów grypy.
napisane przez: koła łańcuchowe